یکشنبه 23 فروردین 1394 @ 12:39

5 راه خوب برای راه های پولدار شدن

پول درآوردن و درآمد زایی همیشه موضوع مهم مورد توجه بوده است. تمام تلاش ها و رفت و آمدهای افراد در جامعه در طول روز برای کسب درآمد و گذراندن امور زندگی است.

به گزارش طلا نیوز ، روزانه هزاران تلفن به صدا درمی آید و هزاران فکس و ایمیل و پیامک ارسال میشود همه و  همه برای کسب درآمد تلاش میکنند چه خانم ها چه آقایان همه در حال تلاش برای درآمد زایی هستیم البته افراد به نسبت شغل و کاری که دارند درآمدشان متفاوت است.

  

 

راه اندازی یک کار خوب و بهره برداری از آن نیاز به سرمایه هر چند اندک دارد و بسیاری از جوانان و کارآفرینان هم علاقمند به راه اندازی کاری توسط خودشان هستند خیلی هم کسب و کاری را راه اندازی میکنند اما نمیتوانند موفق شوند یا از پس چالش ها و مشکلات کار برنمی آیند.

 

5 راه ساده به شما کمک میکند تا درآمد زایی بیشتری داشته باشید دقت کنید که همیشه راه کارهای مختلف باید مورد عمل واقع شوند شاید در طول روز به رویا های کاری و سرمایه گذاری فقط فکر کنیم و اصلا برای انجام آن حتی قدم کوچکی هم برنداریم بنابراین همیشه سعی کنید برای رسیدن به اهدافتان تلاش کنید نه فقط فکر کردن به آنها. اما 5 راهی که به شما در درآمدزایی بیشتر کمک کند چیست؟

 

1-استفاده خوب و کامل از فرصت هایی که در زندگی به وجود می آیند و شاید هیچ وقت دیگر هم به وجود نیایند برگ برنده ی موفقیت خیلی از افراد بوده است. همیشه ممکن است در برخورد با فرصت ها به خاطر ترس یا مشورت با دیگران از فرصت استفاده نکرده و آنرا از دست بدهید بنابراین وقتی که پیشنهاد کاری به شما میشود از جنبه های مختلف آن را محک بزنید و در نهایت با اندکی سختی کار را آغاز کنید استفاده از فرصت ها را جدی بگیرید.

 

2-شما باید به دنبال درآمد زایی باشید نه اینکه درآمد به سراغ شما بیاید واقع بینی در افراد به موفقیت هرچه بیشتر آنها کمک میکند. افراد واقع بین همیشه ایده هایشان را با بستر سازی مناسب پیاده سازی میکنند و البته موفق هم هستند تفاوتی ندارد که در چه صنفی مشغول به کار هستید اگر شما مدتی به دنبال درآمدزایی باشید پس از آن این روال برای شما عادی میشود و راحت تر میتواند سختی های پول درآوردن را از بین ببرید.

 

3-خیلی از افراد در حال حاضر ممکن است علاوه بر شغل اول شغل دوم و سومی هم داشته باشند اما همین افراد در زندگی موفق تر خواهند بود چون آنها انگیزه ی درآمد زایی دارند ممکن است درآمدشان هم خیلی نباشد اما همین انگیزه ای که در خیلی از افراد هست در خیلی های دیگر نیست بنابراین سعی نکنید فقط با فکر کردن به سرمایه گذاری های بزرگ و کلان فقط رویا پردازی کنید خودتان باید از یک جایی شروع کنید چون همیشه کسانی که به اصطلاح از صفر شروع میکنند موفق تر هستند.

 

4-کار های گروهی معمولا زودتر به درآمدزایی میرسند کم نیستند جوانان و دانشجویانی که با دوستان خود کارها و مشاغل مختلفی را شروع میکنند و با وجود پاره وقت بودن کارشان موفق هستند و البته به آنها تجربه ی زیادی هم اضافه خواهد شد حتی کسانی هم که سرمایه اندک دارند میتوانند با اعضای خانواده یا دوستانشان همگی سرمایه هایشان را قرار داده البته با برنامه ریزی صحیح کسب و کاری را راه اندازی کنند.

 

5-خلاق باشید تا درآمد زایی تان بیشتر شود. افراد خلاق همیشه به دنبال ایده های نو و تازه هستند و اصولا همه از خلاقیت دیگران لذت برده و از آن استقبال میکنند خلاقیت میتوانید در کنار انگیزه به شما کمک کند تا موفق باشید. کسانی که خلاقیت بالایی دارند میتوانند در کارشان پیشرفت کنند یا کسب و کاری جدید طراحی کنند و البته که موفق هم خواهند بود پس خلاقیت را فراموش نکنید.


http://www.talanews.com/fa/6kkx

طلا نیوز

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد